Mind2Biz olarak 20 yılı aşkın bir süredir kurumsal eğitimler organize ediyor, Türkiye’nin önde gelen şirketlerine “bilgiye dayalı varlıkların rekabet avantajı sağlayacak şekilde yönetilmesi” konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizi, geleceğe hazırlayan yönetim disiplinleriyle, gelişimi sağlayan dönüşüm yaklaşımlarıyla ve dünya çapında lider platformlarla buluşturuyoruz. Mind2Biz olarak dünyanın en güncel ve etkili eğitim metodolojilerini takip ediyor ve buradan hareketle yeni işbirlikleriyle sektör profesyonellerine ve şirketlere hizmet vermeye devam ediyoruz. 2020 yılı içerisinde yeni bir işbirliğine adım atıyor ve çevrimiçi eğitimde dünya lideri Good e-Learning ile birlikte profesyonel sertifika eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Good e-Learning, iş dünyasına ve IT uzmanlarına dünya çapında dijital eğitimler sunan ödüllü bir çevrimiçi eğitim sağlayıcısıdır. Kurumsal Mimari (TOGAF), BT Hizmet Yönetimi (ITIL), İş Süreçleri, Dijital Dönüşüm, DevOps ve BT Yönetişimi (COBIT 5) dahil olmak üzere iş ve IT alanındaki en büyük sertifika eğitimlerini online olarak sunmaktadır.

Bu online eğitimlerde katılımcılar sadece sertifika sınavlarına hazırlanmakla kalmayıp, aynı zamanda eğitimlerini uygulamada kullanılmak üzere tasarlanmış kaynaklara uzun süreli erişim de elde etmektedir. Pazar lideri LMS, Öğrenme Ekosistemi sayesinde Good e-Learning, profesyonellere kurumsal eğitim programları hakkında son derece ilgili veriler sunarak, yatırımlarından en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır.

Good e-Learning, eğitimlerinde en yüksek standardı sağlamak için sektör lideri bir dizi uzmanla çalışmaktadır. Ayrıca katılımcıların önemli bilgiler edinmesini sağlayacak pratik vaka çalışmalarını ve uzman eğitmenlerin önderliğinde hazırlanan videoları sunmaktadır. Uzmanlar katılımcıların eğitimleri tamamladıktan sonra erişmeye devam edecekleri bloglar, podcast’ler ve teknik incelemeler gibi ücretsiz kaynaklara da katkı sağlamaktadır.

Biz, Mind2Biz & Good e-Learning işbirliği ile katılımcımızı sınavlara hazırlamaktan daha fazlasını yapmaktayız. Amacımız yeni bilgileri, gerçek dünya senaryolarına nasıl uygulayabileceklerine dair katılımcılarımızın anlayışlarını geliştirmek ve onlara müthiş bir deneyim sağlamaktır.
Siz de deneyimli dijital eğitim uzmanlarının oluşturduğu programlarımızın avantajlarından yararlanabilir, Good e-Learning’in katılımcı odaklı ve ödüllü profesyonel online eğitimleriyle kariyerinizi değiştirebilirsiniz.

Menü